2015 İlkbahar Yaz Trendleri


Keyifli ve güzel bir yaz bizi bekliyor! Büyük veya küçük, sempatik ya da elegan görüntüleriyle  çiçekler; Japon kültüründen esinlenen sofistike detaylar; 90’ların ve aynı zamanda 70’lerin de tadında ve çizgilerin de ,gökkuşağından daha renkli görüntüleri ile çıkıyor karşımıza. Bunlar, iştahınızı  ortaya çıkartmak için kısaca özetlediğimiz başlangıçlar. Bahar öncesinde birkaç tanesini ele  almaya ne dersiniz?

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

Bu sezonda süetler, en az kendileri kadar yumuşak ve narin renklerle bir araya geliyor. Sorbe ve morun pek çok tonunda rastladığımız süet parçalar, aslınıda tamamen ortaya koyuyor; ona en çok yakışan kahverengiler ve yeşillerle daha bir alımlı  oluyor. Derek Lam ve Pucci’deki mor renk tonlarıyla, Acne ve Jason Wu’daki klasik yorumları ise tamamen favorilerimizden!

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

Kalın, ince, enine veya boyuna; bu sezonda çizgiyi ne tarafa çektiğinizin önemi yok. Fark oluışturacak olan, çizgilerin ne kadar çok olduğu! Giysilerimizde  genellikle tek  parçada tercih ettiğimiz çizgiler, yeni sezon print on print temasıyla ortaya çıkıyor. Farklı anlaşılmasın; takım değiller. Ayrı yönlere uzanıyorlar ve hatta değişik renklerdeler fakat  en az takımlar kadar uyumlu haldeler.

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

2015 İlkbahar Yaz Trendleri

Örnek verecek olursak;favorilerimizden olan Altuzzara’daki siyah-beyaz look veya Jacquemus’taki farklı florasan renklerdeki seçenekleri verebiliriz. Daha klasik veya tek parça olarak  tercih ediyorsanız, sizi Emporio Armani ,Victoria Beckham ve Paul Smith podyumlarında misafir etmek istiyoruz.

2015 İlkbahar Yaz Trendleri ile Benzer Yazılar:

14 Şubat 2015 Saat : 1:14
  Moda

2015 İlkbahar Yaz Trendleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: