Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok!


  • Anasayfa
  • Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok!
Türkiye’yi çok büyük bir yasa boğan, bindiği minibüsün  şoförü tarafından canice  katledilen Özgecan Aslan‘ın vefatının ardından attığı tweet ile gündeme yerleşen Nihat Doğan hakkında Acun Ilıcalı  son sözünü söyledi.Artık Nihat Doğan Survivor’a gitmiyor.
Özgecan Aslan’ın vefatı ile sosyal medyada bu konu hakkında milyonlarca paylaşım olurken, sanatçı Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği üzerinize takıp, bir güzel soyunup, laik sistemin fazlasıyla ahlaksızlaştırdığı azgın sapıklar tarafından tacize ve tehdide uğrayınca da  bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti oldukça tepki çekti. Ünlü türkücü Nihat Doğan, tepkiler sonrasında tüm tweeti sildi.
Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor'da Nihat Doğan Yok!

Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok!

Acun Ilıcalı da aldığı tepkiler üzerine Nihat Doğan’ı Survivorın yarışmacı kadrosundan çıkardı.
Nihat Doğan’ın attığı tweet sonrasında Twitter’da yüz binlerce insan #NihatVarsa eğer SurvivorBoykot etiketiyle yeni bir kampanya başlatmıştı.
Özgecan Aslan’ın  cinayeti ile ilgili şaşırtan bir tweet atan ve büyük tepki almayı başaran Nihat Doğan Beyaz Tv ‘de yayınlanan Beyaz Futbol programına canlı olarak bağlanarak tüm Türkiye’den özür dileyerek ve yemin ederek o mesajı öyle bir düşünce ile atmadığını söyledi.
Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor'da Nihat Doğan Yok!

Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok!

 
Üzüntüsünü de  anlatan Doğan ;bunu yapan canilerin en ağır ceza ile cezalandırılmasını isteyerek ,herkesten özür dilediğini tekrarladı.

Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok! ile Benzer Yazılar:

17 Şubat 2015 Saat : 12:25

Acun Ilıcalı Son Noktayı Koydu;Survivor’da Nihat Doğan Yok! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: