Acun Ilıcalı’nın Ütopyasında Gerilim Bitmiyor


Ütopya Programı ‘mümkün olmayan’ bir dehşete sahne oluyor. Kavgaların,hakaretlerin , tehditlerin, havada uçuştuğu Ütopyada sinirler oldukça geriliyor ve şiddetin dozu da iyice kaçıyor.

TV ekranlarında yepyeni bir çağ açma düşüncesiyle  yola çıkan Ilıcalı ve ekibi; O Ses ,Biri Bizi Gözetliyor, gibi TV formatlarının da doğuşunu sağlayan  John de Mol’dan Ütopya’yı geçen sene satın almıştı.Hollanda’da gösterildiği ilk gün ,büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon izleyici  kitlesine ulaşan Ütopya programı; Türkiye’de istenilen başarıya bir türlü ulaşamadı. İnternetten 24 saat aralıksız izlenebilen program, sosyal medyada da  reji müdahaleleri ile, taraflı dış ses yorumları ve hakarette de edep sınırlarını aşan yarışmacılarıyla alay konusu haline geldi.

Acun Ilıcalı'nın Ütopyasında Gerilim Bitmiyor

Acun Ilıcalı’nın Ütopyasında Gerilim Bitmiyor

Acun Ilıcalı’nın Ütopyasında Gerilim Bitmiyor ile Benzer Yazılar:

15 Şubat 2015 Saat : 8:57

Acun Ilıcalı’nın Ütopyasında Gerilim Bitmiyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: