BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu


  • Anasayfa
  • BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu
Aygül Aydın ;Bu Tarz Benim programı yüzünden terkedilen ilk isim oldu.Yarışmada ki format değişikliği nedeni ile ,beylerinde programa dahil olması bu terkedilişin zeminin hazırladı.

Yarışmacı bayanların,erkek partnerler ile podyuma çıkması,Aygün’ün nişanlısını kızdırdı.
Bu Tarz Benim’deki değişen formatın  ilk mağduru maalesef Aygül Aydın oldu. Tüm yarışmacıların erkek partnerlerle beraber podyuma çıkmasını kıskanıp ,katlanamayan  nişanlı Aygün Aydın’ı terk etti.

BuTarz Benim'in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu

BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu

Geçtiğimiz haftalar da  yarışmacının sevgilisi ona  sürpriz yaparak yayında evlenme teklifi yapmış, sonrasında da Aygün Aydın’ı Jüri üyesi Bülent Ersoy hanımefendiden istemişti.

BuTarz Benim'in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu

BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu

Dün bu görüntüler ekrandayken  terkedildiğini söyleyen Aygün gözyaşlarına engel olamadı. Bu tarz Benim yarışmasının  formatının değişmesiyle beraber yarışmacıların artık erkek partnerlerle podyuma çıkmasını kıskanan ve istemeyen nişanlı genç kızı terk etti.

BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu ile Benzer Yazılar:

18 Şubat 2015 Saat : 7:50

BuTarz Benim’in Değişen Formatı Ayrılığa Neden Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: