Çağatay Ulusoy ‘dan Müjdeli Haber


Çağatay Ulusoy fanlarına müjdeli haber geldi.Oyuncu ilk kez bir sinema filmin de rol alacak.

Yakışıklı ve başarılı  oyuncu Çağatay Ulusoy, dün akşam saatlerinde  bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Gazetecilerin  sorularını cevaplayan  Yakışıklı oyuncu , yeni projeleri ile ilgili ilk defa konuştu.Çok yakında bir sinema  filminin çekimlerine başlayacağını  dile getirdi.
Çağatay Ulusoy 'dan Müjdeli Haber

Çağatay Ulusoy ‘dan Müjdeli Haber

Sette hiç bir kuralının olmadığını söyleyen ulusoy,yoğun çalıştıklarını söyleyerek,”hafta da 120dk lık bir dizi yapmaya çalışıyoruz.Çok fazla zorlanıyorum .Ama  bu durumdan şikayet etmiyorum ”.dedi.

 
Sette hiç bir kuralı olmadığını tekrarlayan  oyuncu, “İşimizi en iyi şekilde yapmamız  gerekiyor.  Yayınlanacak bölümün çok acil yetiştirilmesi gerekiyor.Bu yüzden çekimlerin aksatılmaması ve bölümün hazırlanması  gerekiyor” dedi.
Çağatay Ulusoy 'dan Müjdeli Haber

Çağatay Ulusoy ‘dan Müjdeli Haber

“Çekimler esnasında hiç uykusuz kaldığınız oldu mu?” sorusuna  genç  oyuncunun cevabıoldukça netti. “Elbette  uykusuz çalıştığımda  oldu .” diyerek yanıt verdi.

 

Çağatay Ulusoy ‘dan Müjdeli Haber ile Benzer Yazılar:

27 Şubat 2015 Saat : 6:03

Çağatay Ulusoy ‘dan Müjdeli Haber Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: