Cilde İyi Gelenler Cilde İyi Gelen Besinler


Papatya Çayı

Papatya Çayı

Papatya Çayı

Sinirlerinizi sakinleştirecek, rahat bir şekilde uyumanızı sağlayacak eşsiz bir çay. Papatya çayı sayesinde yorulmuş bünyenin en iyi ilacı olarak sakinleşmenize ve yorulmuş vücudunuzu dinlendirmeye yardımcı olacaktır.

Badem

Badem

Bademin faydalarını saymak mümkün değil! Başta kalp olmak üzere pek çok şeye ilaç olduğu bilinir. Barındırdığı kalsiyum sayesinde kaslarınızın gevşemesine ve yorulmuş vücuda ters tepki etmesine yardımcı olacaktır.

Ilık Süt

Ilık Süt

Ilık süt Psikolojik bir etkileşim ile her şeye yararlı olduğu bilinir. Evet sinirleri de yatıştırmaya yardımcı olan bir kaynaktır. Hele ki taze ve doğalsa kaçınılmaz olur. Vücut direnci için.

Kepek Ekmeği

Kepek Ekmeği

Zayıflatıcı ve sağlıklı oluşu yönünden hemen hemen herkes kepek ekmeği tüketmekte.

Vücuda olumlu etkisi olan kepek ekmeğini çay vaktinizde yanınızda bulundurarak bir dilim yemenizde fayda var.

Patates

Patates

Az zamanlı olarak fırında pişirilmiş patates rahat bir uyku uyumanıza ve de Midenizi hafifletmeye yardımcı olacağını biliyor muydunuz.

Keten Tohumu

Keten Tohumu

Süt yada yoğurt ile karışım sağlayacağınız bu keten tohumunun sizin için ne kadar yararlı olduğunu biliyor muydunuz?

Günde bir kase yoğurt yada süt ile yediğiniz keten tohumunun vücuda ve sinirlere artı tansiyona çok büyük olumlu etkisi bulunmaktadır.

 

 

Cilde İyi Gelenler Cilde İyi Gelen Besinler ile Benzer Yazılar:

6 Şubat 2015 Saat : 12:36

Cilde İyi Gelenler Cilde İyi Gelen Besinler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: