Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?


Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı deyince akla bir çok kozmik ürünler ve fazla maliyet geliyor. Oysa ki doğal yöntemlerle cilt bakımını tonlarca para ve zaman harcamanıza hiç hiç gerek yok. Cilt bakımı herkesin evde kolayca uygulayabileceği ve evindeki malzemelerle yapabileceği bir çok yöntem varken. Cilt bakımının son modası olan kimyasal peeling sağlıklı olmamakla beraber cildinizde kalıcı hasarlar bırakıp eskisinden beter hale getirmekle yükümlü hem harcadığınız paraya hemde harcadığınız zamana yazık etmiş oluyorsunuz bunun yanında birde bozulan moraliniz cabası.

Bir çok bayanın evde hazırlayacağı yöntem ile kendi kendinizin güzellik uzmanı olabilirsiniz nasıl mı? Adımları takip edin.

Bir çok bilinen yanlışla ne yaparsanız yapın harcadığınız vakit ve umutla kalıyorsunuz oysa doğru malzemeyi doğru zamanda kullandığınız takdirde vaktinizde zamanınız da boşa çıkmamış olacaktır.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

1.adım olarak cilt temizliği sağlamak tabi bunu doğru zamanda yapmanızda mesele. Bazı bayanlar makyaj sonrası ciltlerini temizleme gereği duyarlar yanlış bir uygulama makyaj öncesi de cilt temizlenmeli.

2.adım cilt temizliği haftada 2 kere sağlanmalı kozmik temizleyiciler tercih edilmemeli bunun için doğal cilt temizleyiciler kullanılmalı.

3.adım cildi nemlendirme bazı bayanlar ciltlerinde ki sivilcelerinden kurtulmak için sabun kullanıyorlar ve yüzü yıkadıktan sonra sivilce çıkar diye krem sürmüyorlar. Evet sabun çok çabuk sivilceleri kurutur fakat sivilcelerinizi yok etmez.

4.adım cildiniz ne tip onu öğrenmelisiniz. Yağlı mı kuru mu karma mı bir cilde sahipsiniz bunun testini yapabilirsiniz. Bu sayede cilt tipinize uygun bakımı sağlarsınız.

Sizlere bizzat olarak kullandığım ve çok memnun kaldığım tamamen bitkisel olan kozmik katkısı olmayan bitki özlerini içeren amway artistry essentials serisinden öneririm.

amway artistry essentials dengeleyici sistem

amway artistry essentials dengeleyici sistem

Tüm cilt tipine uygun olarak üretilen ve oldukça başarılı sonuçlar çıkaran bu sistemi şiddetle tavsiye ederim sizlere;

 

 

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? ile Benzer Yazılar:

13 Temmuz 2016 Saat : 10:42

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: