Doğal Yollarla Kirpik uzatma


Tüm hanımların en çok şikayet ettikleri sorunlardan birisi de kısa ve seyrek kirpiklerdir.Her bayan sık ve uzun kirpiklere sahip olmak ister.Gözlerin en güçlü aksesuarıdır kirpikler.Etkileyici bir bakışa sahip olabilmek için,onlarında bakımlı ve sağlıklı olması lazımdır.

Ayrıca kirpiklerin çok önemsemediğimiz çok ta mühim vazifeleri vardır.Dışarıdan gelebilecek herhengi bir tehlikeye karşı;toz gibi...aniden kapanarak gözlerimizi korurlar.

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

Yani hem sağlık,hem de güzellik yönünden ,gözlerimiz onlara muhtaçtır.

Kirpiklerimizi,daha bakımlı ve gür gösterebilecek ,bazı  kimyasal ürünler bulunmaktadır.Fakat sizde doğal yöntemleri tercih ediyorsanız eğer,buraya yazacaklarım tam da size göre.

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

-Öncelikle,dengeli beslenme ile başlamak lazım.Çünkü vücut bir bütündür ve tükettiğimiz tüm gıdalar,bedenimize aynı oranda dağılır.

-Doğal yağları da bakım için kullanabiliriz.Zeytin yağını yatmadan kirpiklerimize hafifçe sürüp,sabah kalktıktan sonra iyice yıkamalıyız.

E vitamini yağı da kirpik uzatma da kullanılan doğal yöntemlerden biridir.Kirpik fırçasıyla sürülerek,bu kısa saç dokusunun beslenmesi sağlanır.

-Ayrıca sıklıkla kirpikleri yıkamakta faydalııdır.

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

Doğal Yollarla Kirpik uzatma

Kirpikler vücudumuzun en geç uzayan saçlı bölümüdür.Bunun için sabırlı olmak gerekir.Bu küçük uygulamaları yaparken,acele sonuç beklemeyin.Ama işe yarayacağını da unutmayın.

Doğal Yollarla Kirpik uzatma ile Benzer Yazılar:

8 Şubat 2015 Saat : 6:37

Doğal Yollarla Kirpik uzatma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: