Elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmayan Ünlü İsim


  • Anasayfa
  • Elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmayan Ünlü İsim

 

Ünlü gazeteci ve program sunucusu Ayşe Arman, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda moderatör olarak bulunduğu bir programda zor anlar yaşadı.
Konuşma yapmak için sahneye doğru yönelen Ayşe Arman, kıyafetinin patlamasıyla oldukça zor anlar yaşadı. Işıkların  yanmasıyla dikişleri patlayan elbisesi ortaya çıkan Arman “Herkesten çok özür diliyorum. Tüm hanımlar beni anlayacak, kıyafetim patladı. Şişmanlaştım ama yine de bunu giydim şimdi karnımı içeri çekerek programa devam edeceğim. Gerçekten de Kağan Bey‘den çok  özür diliyorum. Herkesten çok çok  özür diliyorum.” dedi.
Ayşe Arman, sonra yaşadığı heyecanı atlatıp,yine giriş yapmak istediğini “Lütfen en baştan  başlayalım, tekrardan yürüyelim”diyerek sunumuna devam etti ve Ayşe Arman programı yırtık kıyafetiyle tamamlamak zorunda kaldı.
Elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmayan Ünlü İsim

Ayşe Arman elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmadı

Elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmayan Ünlü İsim ile Benzer Yazılar:

15 Şubat 2015 Saat : 8:36

Elbisesi Patladığı Halde Sunumunu Bırakmayan Ünlü İsim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: