moda

Elnur Hüseynov’a Eurovision Yolu Gözüktü

Magazin

20 Şubat 2015 onurboga.com

TV 8’de ki O Ses Türkiye ‘nin bu sene ki şampiyonu Elnur Hüseynov oldu.Ebru Gündeş’in yarışmacısı olan Elnur ,şimdi de Eurovision yolunda gözüküyor.

29 Eylül’de start veren  ‘O Ses Türkiye yarışmasının  birincisi Azeri Elnur Hüseynov kazandığı bu  birinciliğin ardından ,şimdi de Eurovision’da yarışacak.

Elnur Hüseynov'a Eurovision Yolu Gözüktü

Elnur Hüseynov’a Eurovision Yolu Gözüktü

Elnur izleyicilerden 1 milyonun üstünde  SMS  alıp, yarışmanın 4 yıllık serüveninde  rekor kırdı. Ayrıca  memleketinden müjdeli bir de  haber aldı! Azerbaycanlı yetkililer ‘O Ses Türkiye’deki  başarısı  ile dikkatleri üzerine  çeken Elnur Hüseynov’u, Mayıs 2015 tarihinde  yapılacak ‘Eurovision Şarkı Yarışması’na ülkesi adına göndermeye karar verdiler.

Elnur Hüseynov'a Eurovision Yolu Gözüktü

Elnur Hüseynov’a Eurovision Yolu Gözüktü

Elnur Hüseynov’un ‘O Ses Türkiye’de yarışması “Profesyonel bir şarkıcının ,  amatörlerin yarıştığı bir programda  ne  işi var?” polimiğini başlattı. Bunun üzerine Acun Medya  bir açıklama yaparak ,yarışmadaki diğer şarkıcılardan 7’sinin çeşitli yerlerde şarkı söylediğini, bu konularda  kısıtlama yapmadıklarını açıkladı Elnur Hüseynov torpilli olduğu söylentilerine ”Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Yarışmaya 4 ay önce bir video  göndererek ,başvurdum ve katıldım.”dedi.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?