Galaksinin Koruyucuları (2014)


Macera düşkünü  olan Peter Quill,kendisine Star-Lord lakabını takmıştır.Quill,esrarengiz bir küreyi çalar ve o zamanın en kötü adamlarından biri olan Ronan ile başını derde sokar.

Kötü adam Ronan ,küreyi geri alabilmek için ,tüm evreni tehdit eder.Quill’ın amacı ondan kurtulabilmektir.Bu sırada hiç te tanıdık gelmeyen ve uyumsuz bir grubun içerisinde kendini buluverir.

Galaksinin Koruyucuları (2014)

Galaksinin Koruyucuları (2014)

Tehlikeyi ortadan kaldırmak isteyen Star-Lord, Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot,silahlı bir rakun olan Roket, ölümcül yeşil kadın Gamora ve Yokedici Drax ile işbirliği yapar.

ABD ve İngiltere yapımı olan Galaksinin Koruyucuları ,”Guardians Of The Galaxy“çizgi romanından esinlenilerek yapılmıştır.

Galaksinin Koruyucuları (2014)

Galaksinin Koruyucuları (2014)

Filmin yönetmeni;James Gunn’dur.Başrollerinde ve seslendirme grubundaki oyuncular ise; Chris Pratt, Bradley Cooper, Vin Diesel  ve Zoe Saldana ‘dır.

Filmi izlemenizi ,ısrarla tavsiye ediyorum.

Galaksinin Koruyucuları (2014) ile Benzer Yazılar:

12 Şubat 2015 Saat : 3:29

Galaksinin Koruyucuları (2014) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: