Göğüs Sarkması Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir


Yerçekimi! Ah bu yerçekimi kadınlara görsel olarak verdiği zarar. Göğüs sarkması. Kadınların öncelikli sorunlarından bir tanesi.

Hamilelik dönemi, yaşlanma sebepleri, bebek emzirme, hareketsizlik, düzensiz olarak kilo alıp verme gibi sebeplerden meydana gelen göğüs sarkmaları.

Göğüs sarkmaları nasıl engellenir?

Göğüs sarkmasını ne geçirir?

Göğüs nasıl dikleştirilir?

Hepsinin bir cevabı var aslında.

Sarkık Göğüsler için çözüm yöntemleri;

Şınav. Şınavın göğüslere etkisi oldukça büyüktür. Her ne olursa olsun ne kadar yorulsanız dahi şınav çekmeyi hafife alıp bırakmayın. Şınav çekmek göğüs kaslarını harekete geçirdiğinden dolayı sarkmanın önüne geçer ve göğüs sarkığınızı geçirmeye yardımcı olacaktır.

Şınav Çekmek

Şınav Çekmek

Masaj yöntemi ile de göğüs sarkıklarınızın önüne rahatlıkla geçebilirsiniz. Krem yada bitkisel yağlar ile göğüslerinize masaj yaparak göğüs sarkıklığından kurtulmuş hemde önüne geçmiş olursunuz düzenli uyguladığınız taktirde.

Dairesel hareketler ile krem yada yağ ile uygulayacağınız masajı elleriniz ile göğüslerinizi kavrayın ve yukarı aşağı kaldırın.

Bu masaj hareketlerini düzenli olarak sürdürün.

Göğüs Masajı

Göğüs Masajı

Göğüs sağlığı ve çatlağı için de zeytinyağı yada çörek otu yağı kullanın. Bu iki yağdan bir tanesini avucunuzun ortasına 3/4 damla kadar dökün ardından göğüslerinizi tam ortalayacak şekilde dairesel hareketler ile masaj yapın.

Hem göğüs sarkmanıza engel olacak hemde göğüs çatlaklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Çörek Otu ve Zeytinyağı

Çörek Otu ve Zeytinyağı

 

Göğüs Sarkması Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir ile Benzer Yazılar:

6 Şubat 2015 Saat : 1:04

Göğüs Sarkması Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: