Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri


Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

Tırnaklar kadınların bir diğer önemli aksesuarları diyebiliriz. Tırnaklar erkekler için önemli olmasa da kadınlar için hayli önemli. Çünkü tırnak bakımı ve ve tırnak süsü biz kadınlar için vazgeçilmez. Her kıyafete uygun oje🙂 Tırnak yapıları kimilerine göre çok kırılgan olup kimilerine göre çok sert oluyor. Sürekli sudan çıkmayan tırnak çabuk uzar ama çabuk kırılır. Bu yüzden tırnak uzatmada güvenilir bir yöntem değildir. Tırnakların çabuk kırılması aslında bir hastalığın dahi belirtisi olabilir.

Peki sağlıklı yöntemler ile tırnak nasıl uzatılır?

Evde Tırnak Bakımı

Evde Tırnak Bakımı

 1. Tırnaklar hemen nasıl uzar sorusuna gelince tırnakları uzatmak için evde uygulayabileceğimiz bir çok doğal yöntemler vardır bunlar;

  Tırnak Uzatma

  Tırnak Uzatma

 2. Tırnak yeme gibi bir alışkanlığınız varsa bu alışkanlığınızdan bir an önce vazgeçmeniz gerekli. Eğer kendi iradenizle vazgeçemiyorsanız acı oje alıp tırnaklarınıza sürebilirsiniz. Bu sayede ağzınıza acı tat gelerek elinizi ağzınıza götüremeyeceksiniz.

  Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

 3. Tırnaklarınızı törpülemeyi ihmal etmeyin. Küt şekilde tırnaklarınızı törpülerseniz tırnaklarınız hemen kırılmayacaktır.

  Tırnak Hemen Nasıl Uzar

  Tırnak Hemen Nasıl Uzar

 4. Tırnaklarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız oje sürme işlemini aralıklarla yapmalısınız. Tırnaklarınızın hava alması gereklidir.

  Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Tırnak Uzatma Yöntemleri

 5. Ilık su ile bulaşık yıkamama ya özen gösterin. Ilık su tırnaklarınız çabuk kırılmasını sağlar.

  Manikür Nasıl Yapılır

  Manikür Nasıl Yapılır

 6. Limonun pek çok faydalarından bir tanesi ise tırnakların güçlü ve sağlıklı çıkmasını sağlar.

  Tırnak Kremi

  Tırnak Kremi

 7. Ellerinize nemlendirici sürerken bir yandan da tırnaklarınıza sürmeyi ihmal etmeyin çünkü ellerimizin ne kadar nemlendiriciye ihtiyacı varsa tırnaklarımızın da bir o kadar var.

  Tırnak Nasıl Temizlenir

  Tırnak Uzatma Yöntemleri

 8. Sirkenin de pek çok faydasını duymuşsunuzdur peki tırnaklara iyi geldiğini. Sirke ve limon suyunu bir kaba koyarak ellerinizi 5 dakika kadar bekletin ve ardına nemlendirici sürün.

Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri ile Benzer Yazılar:

20 Temmuz 2016 Saat : 9:01

Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: