İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır? Strese Ne İyi Gelir?


  • Anasayfa
  • İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır? Strese Ne İyi Gelir?

İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır?

Ah bu çalışma derdi tüm evrenin sorunu Hele ki istemediğiniz bir işi yapıyor aynı zamanda stresli bir ortamda çalışıyorsanız vay halinize ha birde zaman geçmek bilmiyorsa. Sizlere sunacağım birkaç yöntem ile bu durumdan kendinizi soyutlamanız mümkün olabilir. Stresli bir çalışma ortamına sahip iseniz neler yapabileceğiniz hakkında biraz fikir vermek istiyorum.

Stresli çalışma ortamında neler yapılır?

Stresli bir çalışma ortamına sahip iseniz yapabilecekleriniz şunlar;

Kafanızı dağıtmayı deneyin kendinizi  bulunduğunuz ortamdan soyutlamaya dikkatinizi başka bir şeye vermenizi öneririm peki iş ne olacak diyorsanız kendinizi işle alakalı farklı konulara yönlendirerek hem işinizi hem de beyninizi rahatlatmış olursunuz.

İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır?

İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır?

Mesela stresli ortamın akşam sona ereceğini düşünün. Akşam ki planlarınızı gözden geçirin eminim bu sizi çok rahatlatacak hatta gülümsemenize neden olacaktır.

Yanınızda stres topu taşıyın buda size iyi gelecektir.

Peki işyerinde zaman geçirme konusuna gelince.

Sıkıcı bir ortamda çalışıyorsanız ve hatta istemediğiniz bir işi yapıyorsanız aynı zamanda saatin geçmediğini düşünüyorsanız şu şekilde davranabilirsiniz.

Yaptığınız işin güzel yanlarını bulmaya çalışın. Sevmediğiniz işi eğlenceli hale getirmeye çalışın ve bununla alakalı ip uçları düşünün. İş yerinde zamanın geçmesini istiyorsanız kesinlikle saate bakmayın çünkü saate baktıkça zaman hiç geçmeyecektir.

Eğer ki işlerinizi yaptıktan sonra zaman geçmiyor ama yinede mesainizin dolmasını beklemek zorunda kalıyorsanız patrona çaktırmadan internette takılabilir kendi kafanızda plan oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ben bu gibi durumlarda akşam ne yapacağımı iş çıkışı neler ile uğraşacağımı düşünür aynı zamanda çalışıyor görüntüsü veririm ve bir anda saatin nasıl geçtiğini anlamam. Mesela evrak düzenlemek zamanı hızla geçiştirir. Eğer masa başı bir iş yapıyorsanız karışık çekmecelerinizi düzenleyin bu da oldukça zaman alacak ve zamanın geçmesini sağlamış olacaksınız.

 

 

İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır? Strese Ne İyi Gelir? ile Benzer Yazılar:

5 Haziran 2016 Saat : 7:27

İş yerinde zamanı nasıl geçirebilirim? İş yerinde zaman nasıl geçer? İş yerinde zamanı hızla geçirmek için neler yapılır? Zamanın geçmesi için ne yapılır? Strese Ne İyi Gelir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: