İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim


31 Ocak cumartesi akşamı tv 8’de yayınlanan”Bu Tarz Benim” adlı yarışma programın da Seksenler konsepti rüzgar gibi esti.

Hem yarışmacılar,hem de jüri üyeleri bu konsepte uygun giysiler giyerek ,hem eğlendiler,hem de hoş görüntüler sergilediler.

İşte  Bu Tarz Benime veda eden o isim

İşte Bu Tarz Benime veda eden o isim

Konuk jüriler; Hakan Bulut ve İlker Ayık programa renk kattılar.Ayrıca tecrübeli santçılar;Seyyal Taner,Coşkun Sabah ve Ümit Besen‘se geceyi söyledikleri eski şarkılarla renklendirdiler.

Eleme günün de Bu Tarz Benim yarışmasına veda eden kişi ;Gülşah Yanar oldu.

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim

Elendikten sonra bir açıklama yapan Gülşah;

”Bazı yarışmacıların yanlışlarını meydana çıkarmak yerine,keşke giyim konusunda kendimi geliştirebilseydim ”diyerek ,pişmanlığını dile getirdi.

Gülşah Yanaş,fotoğrafçılık eğitimi almış fakat henüz bir iş bulamamış,bu duruma rağmen eline geçen tüm parayı giysilere yatırmaktan da vazgeçmiyormuş.

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim

Gülşah;en çok babasını seviyormuş.Yaşamın da değiştirmek istediği üç şey ise;

”boyunun kısalığı,annesi ve güçlü iradesiymiş”,en büyük hobisi at binmek olan Gülşah;” ileride iyi bir eş ve iyi bir anne olmak istediğini” söyledi.Genç kız,yarışmayı kazanırsan parayla ne yapacaksın sorusuna”ona o zaman bakarız”diye çevap vermişti.

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim ile Benzer Yazılar:

1 Şubat 2015 Saat : 3:41

İşte Bu Tarz Benime Veda Eden O İsim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: