Kansere Yakalanan O Ünlü


Uyuşturucu satıcılığından suçlanan ve bu yüzden  cezaevinde bulunan, ancak yumurtalığındaki kist sebebinden dolayı  hafta başında hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Deniz Seki ‘nin  önceki günlerde iki ziyaretçisi vardı.

Kansere Yakalanan O Ünlü

Kansere Yakalanan O Ünlü

Basın danışmanı olan Özgür Aras ve şarkıcı dostu Demet Akalın , dün savcılıktan  özel izin alarak Deniz Seki’nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi görmekte olduğu  odasına girdiler. Çıkışta habercilerin sorularını itinayla yanıtlayan Demet Akalın, “Dostumu   karamsar ,yıpranmış,tatsız yani kısaca , kötü duygular içinde  gördüm.Sonuç olarak  çok zor bir operasyon geçirdi. Ayağa dahi  kalkamıyor. Biraz dertleştik ,ağladık inşallah daha  iyi olacak” diye konuşan Akalın’ın üzüntüsü gözlerinden okunuyordu.

Kansere Yakalanan O Ünlü

Kansere Yakalanan O Ünlü

Basın danışmanı olan  Özgür Aras ise ünlü şarkıcının  patalojiden alınan sonuçlarıyla alakalı oldukça  karamsar ve üzgün konuştu. “Laboratuvardan alınacak  sonuçlar tam olarak kesinleşmedi, hala bekliyoruz.Ama kötü bir sonuç beklenmekte” diyen Özgür Aras, “çağımızın vebası Kanseri mi diyorsanız eğer “Evet, çok çok üzgünüm ki kanser.”

 

Kansere Yakalanan O Ünlü ile Benzer Yazılar:

26 Şubat 2015 Saat : 9:09

Kansere Yakalanan O Ünlü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: