Kilo Aldıran Yiyecekler Kilo Aldıran Gıdalar En Hızlı Kilo Nasıl Alınır? Kilo Alma Yöntemleri


  • Anasayfa
  • Kilo Aldıran Yiyecekler Kilo Aldıran Gıdalar En Hızlı Kilo Nasıl Alınır? Kilo Alma Yöntemleri

Zamanımızın insanları ne kadar fastfood’a düşkün olduklarını hepimiz biliyoruz. Daha sonra hazır tüketim gıdalar sayesinde artan kilolar verilemeyen kilolar hem kadınların hem erkeklerin hemde çocukların büyük bir sıkıntısı oldu. Peki Zayıf insanların kilo almak için nasıl çırpındıklarını biliyor musunuz? Aslında ne güzel ya diyoruz biz kilolu insanlar nasıl zayıf bende öyle olsam keşke deyip bir çok yönteme başvuruyoruz. Evet biz kilolu insanların derdi nasıl zayıflamaksa zayıf insanlarında kilo alma derdi var. Kilo Aldıran Yiyecekler Kilo Aldıran Gıdalar En Hızlı Kilo Nasıl Alınır? Kilo Alma Yöntemlerini paylaşacağım.

Bal

Bal

Bal

Aslında balın kilo yapıcı bir yanı çok fazla olmasa da düzenli tüketildiği ve belirli bir oranda yenildiği taktirde kilo almanıza yardımcı olabilir.

Bal kilo yapmaz, ancak diğer gıdalar ile yemek başladığınızda, bu müthiş bir kilo alımını artırarak muazzam bir role sahip olacaktır.

Bal ayrıca sistem iltihapları ve diğer sorunlara azalan ve sindirim sistemi size kilo alımını artırmak için gereken en önemli organlardan biri olduğunu söylemek gereksiz iken iştahınızı artırmak için en gerekli besinlerden bir tanesi.

En az iki çorba kaşığı her gün ihtiyacınız olacak bala. Satın alabileceğiniz en iyi bal organik ve kır çiçeklerinden olan baldan olmanız iyi olacaktır.

Zeytinyağı

Zeytinyağı

Zeytinyağı

Zeytinyağı hem sağlık yönünden hemde bağışıklık sistemi için tüketilmesi gereken ana besin denilebilir.

Bildiğiniz gibi zeytinyağının acayip enerji yükseltici bir tarafı vardır. Hem enerji hem sağlık hemde kilo almak için muazzam bir seçim diyebiliriz.

Zeytinyağını bal ile karıştırıp yediğiniz taktirde yine kilo almanıza yardımcı olacaktır.  Hemde hızlı bir şekilde.

Susam

Susam

Susam

Susam en iyilerinden biri en bilinen gıda, değil mi kazanç susam ağırlık geldiğinde, besin, mineraller ve en önemlisi sağlıklı yağ asitleri açısından çok zengin olmasına rağmen

Zeytinyağı gibi, susam çok enerjik ve sadece kasları yapmaya  ama aynı zamanda çok hızlı bir şekilde genel ağırlığını artırmak için ve hızlı kilo almaya yardımcı olur.

Fındık

Fındık

Fındık

Fındığın tadı ve içinde bulunan besin miktarı sayesinde hem tok durmanızı hem kalp sağlığınızı korumaya hemde hızlı bir şekilde kilo almanıza yardımcı olacaktır.

Fındığın kilo aldırıcı yanını herkes bilmez. O yüzden kilo almak istiyorsanız mutlaka günde 2 avuç kadar sabah akşam tüketmeniz gerekir.

 

 

Kilo Aldıran Yiyecekler Kilo Aldıran Gıdalar En Hızlı Kilo Nasıl Alınır? Kilo Alma Yöntemleri ile Benzer Yazılar:

3 Temmuz 2015 Saat : 2:30

Kilo Aldıran Yiyecekler Kilo Aldıran Gıdalar En Hızlı Kilo Nasıl Alınır? Kilo Alma Yöntemleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: