Meryem Uzerli’nin Tepki Alan Fotoğrafı!


Meryem Uzerli, 1 milyon euro para aldığı şampuan reklamının kampanyasının ilk filminin tanıtım toplantısına katılmak için İstanbul’a geldi.

Meryem Uzerli'nin Tepki Alan Fotoğrafı!

Meryem Uzerli’nin Tepki Alan Fotoğrafı!

İstanbul ve Berlin’de 2 aşamada  çekilen filmle ilgili “Reklam aynı bana benziyor,yarısı Alman, yarısı Türk” diyerek herkesi gülümseten Uzerli, en son olarak Instagram’dan paylaştığı ”Homeland’‘dizisinin oyuncularından Numan Acar ile samimi fotoğrafına hayranlarının tepkisine ”Berlin Film Festivali’nde hep beraber  fotoğraf çektirdik. Bu fotoğraf onlardan bir tanesi, neden böyle anlaşıldı ki şimdi? Bir art niyet yok o resimde” dedi.

Meryem Uzerli'nin Tepki Alan Fotoğrafı!

Meryem Uzerli’nin Tepki Alan Fotoğrafı!

İstanbul’un yemeklerine olan beğenisini ve özlemini “Dün oturdum ve  bir sürü  baklava yedim” sözleriyle anlatan güzel oyuncu, geçen sene sonu kol kola görüntülendiği ”Ozan Güven’‘ ile alakalı soruları da duymazdan geldi.

Meryem Uzerli’nin Tepki Alan Fotoğrafı! ile Benzer Yazılar:

14 Şubat 2015 Saat : 3:29

Meryem Uzerli’nin Tepki Alan Fotoğrafı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: