Nude Makyaj Nasıl Yapılır


Nude Makyaj Nasıl Yapılır?

2016 Yaz Makyajı Trendi

2016 Yaz Makyajı Trendi

2016 yaz makyajı trendi arasında yer alan nude makyaj nasıl yapılır bilgisini vereceğim.

Nude makyaj giyim aksesuarlar da da trendini yansıtmış durumda.

Kadınlar için yaz ayının sıcağında makyaj yapmak adeta bir işkence haline geliyor. Makyaj suratta kalsa neyse de ne kadar koruyucu sürsek de suratta tutmak mümkün değil. Ağır makyaj yapanları hiç düşünmüyorum. Bence makyaj yapmamak en güzeli doğal hal diyenlerde vardır diye düşünüyorum. Benim eşim bana en güzel halin doğal halin makyaj yapıp kendine işkence çektiriyorsun der hep. Çoğu zaman kendisi dayanamayıp makyajımı siler halimi görünce. Ama ne yapalım erkekler hiç bir zaman kadınların makyaj takıntısını anlamayacak. Klasik erkek lafı makyaj yapmayınca çirkin mi oluyorsun? Hayır tabi makyaj yapınca çirkin olunmuyor fakat kadınlar makyaj yapınca daha çok özgüveni yerinde oluyor. Kısacası makyaj kadınlar için vazgeçilmez. Bizde pek meraklı değiliz saatlerce uğraşmaya ama bir tabir var çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır lafını altını çize çize vurgulamak istiyorum. Evet 2016 yaz makyajı trendi olan nude makyaj nasıl yapılır sorusuna gelince. Doğal görünüm sağlayan yığın yığın fondöten kullanmadığımız nude makyaj benim en sevdiğim makyaj. Bir de biliyorsunuz ki bu sene bb cc kremler çıktı kızlar akın akın alıyorlar vallahi. Bu kremlerin çıkması da bir hayli iyi oldu. Hafif fondöten görünümlü ama bakım kremi ne hoş değil mi?

Nude Makyaj Nasıl Yapılır

Nude Makyaj Nasıl Yapılır

Nude makyaj trendi

Çok açık tonlar da olan fondöten yada bb krem dediğimiz kozmetiklere ihtiyacımız var başta.

Temiz yüze fondöten fırçası ya da süngeri ile uygulayarak cildinize yedirin.

Elmacık kemikleriniz başta olmak üzere kaş altına kaş üstüne ve dudak altınıza aydınlatıcı sürün fakat tampon halinde bu işlemi gerçekleştirin.

Hemen ardınıza gözlerinize şeftali ve ten rengi olan far uygulayın.

Kirpiklerinize belli olmayacak şekilde rimel sürün.

Daha sonra dudaklarınızın alt katmanına bir parlatıcı sürün üstüne ise belli olmayan hafif pembemsi renk ruj sürün.

İşte hepsi bu kadar. Nude makyaj sizce de harika değil mi?

Ben far kullanmayan birisi için daha kolay geliyor nude makyaj yapmak. Neyse hadi size kolay gelsin.

Nude Makyaj Nasıl Yapılır ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2016 Saat : 10:24
  Moda

Nude Makyaj Nasıl Yapılır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: