Popo Lekesi Nasıl Geçer? Popo da Sivilce Çıkması


Popo Lekesi Nasıl Geçer? Popo da Sivilce Çıkması

Bir çoğumuzun hemen hemen sorunu olan popo da ki baş belası lekeler. Kimsenin göremeyeceği bir yer olsa da canımızı sıkmaya yetiyor. Aslında popo da sivilce çıkmasının belli başlı sebepleri mevcut bu sebepleri ortadan kaldırırsak ne leke sorunu olur nede sivilce. Bu lekelerin sebebi ise;

Popoyu yeterince kurulamamak nemli bırakmak.

Popoyu iyi temizlememek.

Tuvalet temizliğine dikkat etmemek.

İç çamaşırı hijyenine ve kıyafet seçimine dikkat etmemek.

Bunun gibi ana sebeplerden dolayı popomuz da sivilceler meydana gelmekte. Sivilceleri ve lekeleri yok etmek için sizlere hazırladığım popo lekesi geçiren maske tarifleri ile bu sorununuzdan kurtulmanız mümkün.

Popo Lekesi Nasıl Geçer

Popo Lekesi Nasıl Geçer

Popo lekesi nasıl geçer?

Bunun için yukarıda bahsettiğim gibi ana sebeplere dikkat etmek gerekir. Bölgeyi nemli bırakmamakta fayda var. Hatta her banyo sonrası emiş gücü yüksek olan nemlendiriciler önerebilirim. Hem teni yenilemeye yardımcı olur. Bunun içinde bebek ürünlerinden tavsiye edebilirim.

Tuvalet sonrası ile su ile temizledikten sonra antibakteriyel mendil  ile silmenizi ardından kurulamanızı tavsiye ederim.

İç çamaşırlarınızı aynı zamanda ya kaynatın ya da ütüleyin bu işlem mikropları kırmaya yardımcı olacaktır.

Bunların dışında bir kaç bitkisel yöntem ile tedavi etmeniz popo da ki lekeleri yok etmeniz mümkün olacaktır.

Kayısı yağı

Cilde muhteşem bir etkisi bulunan deriyi yenileyen aynı zamanda sıkılaştıran bu mucizevi yağ ile lekeleriniz den kurtulmanız mümkün.

Her banyo sonrası kuru bölgeye azıcık uygulayın masaj hareketleri ile bunu lekeler kaybolana kadar tekrarlayın kısa sürede farkı göreceksiniz.

Yeşil Sabun

Geçmişten gelen en şifalı ve en etkili sabunlardan bir tanesi. Doğal olması cabası. Beyaz sabunlara nazaran içinde kozmik ve kimyasal katkısı olmayan gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün.

Eğer yüzünüzde sürekli sivilce çıkma probleminiz varsa bu sabundan kullanmanızı öneririm ciddi oranda sivilceleri yok etmeye yarıyor.

Limon

Limonun zaten geçmişten geleceğe süren güzellik sırları sivilce ve leke geçirmede ön sırada olan bir şey diyebiliriz. Limonun mucizevi faydalarından bir tanesini de popo da ki lekeler için kullanmamız mümkün.

Yine her banyo sonrası çeyrek limonu bölgeye masaj yaparak sürün. Nemli bez ile silin.

Bu yöntemler sayesinde popo lekeleriniz den kısa sürede kurtulmanız mümkün…

 

Popo Lekesi Nasıl Geçer? Popo da Sivilce Çıkması ile Benzer Yazılar:

28 Ağustos 2016 Saat : 1:43

Popo Lekesi Nasıl Geçer? Popo da Sivilce Çıkması Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: