Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi


 

Özel günler yoğun ve tek düze  hayatınızda kısa bir ara verip kendimiz ve sevdiklerimize zaman ayırmamıza neden olan özel anlardır. Sadece sevdikleriniz için değil ,aynı zamanda kendiniz için de zaman ayırma fırsatı sağlar.
Derinizi parlatacak cilt türünüze özel bir bakım ile daha canlı ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz.Bunun için sizlere ‘Yulaf Maskesini ‘ tavsiye ediyorum.Yulaf proteinleri, cildinizde koruyucu bir  kat oluşturarak cildinizin kurumasını ve çabucak su kaybetmesini engellemeye yardımcı olur.

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi

Böylece kuruma sorunlarında zamanla azalma farkedilir.Bununla birlikte cilt tonunu düzeltmede ve cilde parlaklık vermede de faydalı bir üründür. Benzer gayelerle kullanılan güzellik maskelerinin en önemlilerindendir.Aynı zamanda ciltteki lekelere daha yumuşak bir görünüm vermede yardımcıdır.

Bunun için yapacağınız şey; Aynı miktarda yulaf ve yumurta sarısını iyice karıştırıp içine bir çay kaşığı bal ilave edip temiz olan cildinize  uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile iyice yıkayıp kurulayın. Cildinizin yumuşadığını ve tazelendiğini hemen göreceksiniz.

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi

Bunun yanında , kahve ve çay tüketiminizi oldukça azaltın, bol su ve meyve tüketmeye gayret edin. Bu sayede cildiniz daha fazla nemlenecek ve daha parlak görünecektir.Sevgililer gününde daha  güzel bir görüntüye sahip olmak için ,dudak dolgusu ile daha çekici dudaklara  sahip olabilirsiniz.İyi bir manikür ve pedikür ise gerek ellerin, gerekse ayakların daha alımlı ve hoş  görünmesine yardımcı olur.

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi ile Benzer Yazılar:

12 Şubat 2015 Saat : 5:11

Sevgililer Gününe Özel Bakım Maskesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: