Sir Ağda Yanığını Ne Geçirir


Sir Ağda Yanığını Ne Geçirir

Sir ağda kadınların en çok tercih ettiği ağda türü. Sir ağda çam ağdasına ziyade daha tutkal yapıya sahiptir.  Sir ağda kadınların yüz bölgesi dahil her bölgeye tüylerini yok etmek için kullandıkları ağda türü. Bende bir defaya mahsus sir ağdasını tercih ettim keşke tercih etmeseydim. Can yakmasından ziyade bıraktığı yanık izi. Tabi bu birazda kuaförünüze bağlı bir durum. Koltuk altımda ve dudak üstümde oluşan sir ağda yanığı lekesi oldukça moralimi bozar hale gelmişti. Sürekli aynaya bakma isteği geliyordu. Hatta bazen bakmama isteği baş göstermeye başladı. Bir müddetten sonra işkenceye dönüşmüştü aynaya bakmak. Baktığım zaman bile ya gözlerimi kısardım ya da hafif karanlık bir ortamda bakardım. Ağda yanığı dediğimiz şey kendi kendine geçebilen bir leke değil. Tedavi uygulandığı taktirde bile zaman alan bir durum. Ama tabi bazı mucizevi doğal bakım ürünleri ile bu süreci  kısaltmak daha kolay. Ağda yanığı lekesine doğal çözümler adı altında bir yazı daha paylaşmıştım sizlerle. Ağda yanığı vücutta kahverengi ya da morumsu renkle kendini göstermeye başlar. Hatta bazen tahriş bile oluyor buda oldukça bir acı veriyor. Peki ağda yapmak doğru mu? sorusuna gelince kesinlikle ağda kullanmak ağdayla tüylerden kurtulmak doğru bir seçim değil. En güzeli lazer epilasyon. Başta biraz acı verse de kıl çıkma derdi yok ağda yaptırma derdi yok kıl kökleri ve batıklarla uğraşma derdi yok. Tabi lazer bazen tam etki göstermeyebilir buda yapılan kişi ve aletlerden kaynaklı sebepler olarak diyebilirim. Eğer lazer epilasyon yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa mutlaka bir hekim tarafından olmalıdır. Biliyorsunuz ki güzellik merkezleri adı altında yapılan işlemler size zararlı olabilir. Kalıcı hasarlar oluştura bilir.

Ağda Yanığı Lekesi Nasıl Geçer

Ağda Yanığı Lekesi Nasıl Geçer

Sir ağda yanığı lekesi nasıl geçer?

Sir ağda yanığı lekesi doğal yöntemlerle geçirilebilir.

Limon

Limon

Limon

Limonun mucizevi etkileri herkes tarafından bilinir. Ben başta limonun cilt rengini açtığına inanmasam da denemekten ne çıkar deyip denedim.

Bir bütün limonu dört parçaya bölerek sabah akşam olarak koltuk altıma uyguladım. Masaj hareketleri ile yalnız tahriş etmeyin bu durumda daha kötü olabilir. Yavaş yavaş yapmanızda fayda var. 20 dakika kadar kuruttuktan sonra yıkadım ılık su ile ardına bakım kremi sürerek bunu kış ayında 1 ay kadar uyguladım ve koltuk altımın rengini açığını gördüm. Tabi yine zaman alan bir yöntem fakat hem doğal hem ucuz hem etkili.

Ağda kararması için bir çok krem kullandım artık paramı çöpe atmaktan sıkıldım ne çıkar deyip başladım. Umarım size de etkisi olur.

 

Sir Ağda Yanığını Ne Geçirir ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2016 Saat : 10:00

Sir Ağda Yanığını Ne Geçirir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: