moda

Tüy Dökücü Kullananlar En İyi Tüy Dökücü Markaları Tüy Dökücü Tüyleri Azaltır mı?

Sağlık

13 Temmuz 2016 onurboga.com

Tüy Dökücü Kullananlar En İyi Tüy Dökücü Markaları Tüy Dökücü Tüyleri Azaltır mı?

Bir çok markanın bir çok tüy dökücü kremleri bulunmaktadır. Genellikle tembel hanımların tercihi olan tüy dökücü krem istediğimiz gibi sonuç vermeyerek bizleri hayal kırıklığına uğratır.

Tüy dökücü krem ağda epilasyon yanı sıra daha acısız ve oldukça zahmetsiz bir yöntemdir. Ben kullanan birisi olarak test ettim inanın hiçbir acısı yok. Kokusu dışında. Kılları yaktığından dolayı dayanılmaz bir koku ile karşı karşıya kalmış durumda oluruz. Ne yazık ki tüy dökücü krem kullananlar arasında olmak istemezdim. Bir çok markanın var olan tüy dökücü kremleri ve oldukça iyi ve bilinen markaların tüy dökücü kremleri çok iyi sonuç vermemekle cildi tahriş edebilecek yapıdalar. Jiletten bir farkı olmayan hatta jiletten daha beter olan tüy dökücü kremleri ne yazık ki tavsiye etmiyorum. Bir müddetten sonra kıl köklerini güçlendirerek eski haline nazaran daha çok çıkmasına yol açabiliyor.

Tüy Dökücü Krem

Tüy Dökücü Krem

Tüy dökücü krem tüyleri azaltır mı sorusuna da bu sayede açıklık getirmiş olayım. Kızlar eğer tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız ağdaya yada epilasyona katlanmanızı tavsiye ederim en azından iğrenç bir koku ile karşılaşmamış ve daha çok çıkmasına sebep olmak zorunda kalmazsınız. Ah bazen neden erkek olmadım diyenleri duyar gibi oluyorum. Ne yapalım kızlar buda bizim sorunumuz. En iyi en etkili tüy dökücü krem markalarına gelince. Bence hiç araştırmayın derim ne yazık ki ne kadar en iyi marka olursa olsunlar tüy dökücü kremlerde başarı  sağlamış bir marka ile karşılaşmadım.

Ağda,epilasyon ve jilete ne yazık ki devam kızlar.

 

 

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?