Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı


Ünlü aktör Halil Ergün ’ün Anadolu Hisarı’nda bulunan milyon dolarlık muhteşem  villası aşırı kar yağışı sebebiyle yaşanan toprak kayması sonucunda  büyük hasara uğradı.

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı

Ünlü sanatçı , geçen haftasonu 07.00’de yaşadıkları bu tehlikeli olay sırasında uykudaydı. Komşularının telefonla arayıp “Hemen evden kaçın” demesiyle 450 metrekarelik muhteşem boğaz manzaralı evinden apar topar çıkarak kaçan  Ergün, adeta ölümden döndü.

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı

Olaydan  sonra büyük şok yaşayan oyuncu, “Sitemze ait olan  isnad duvarı yıkılmış ve aşağı doğru kaymaya da başlayınca bize ait olan  bütün bahçe  yıkıldı ve bir çok   zeytin ağacım gitti. Aşağıda da bir çok araba kullanılamaz hale gelmiş. Binalar ise çok fazla  zarar görmüş. Çok çok büyük bir tehlike atlattık. Bugün ise evde hasar tespiti yapılacak. Sonradan öğrendiğimize göre, zemin  dolgu toprakmış ama bana bu durumu evi alırken açıklamadılar. Bir süredir,deprem olmuş gibi evime giremiyorum” diyen Halil Ergül yaşadığı korkuyu bu cümlelerle  paylaştı.

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı ile Benzer Yazılar:

25 Şubat 2015 Saat : 9:37

Ünlü Oyuncu Büyük Tehlike Atlattı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: