Vizyonda ki Filmler Yeni Vizyona Giren Filmler


8 Saniye

8 Saniye

Başrolünü Esra İnal , Fırat Çelik , Fahri Yardım , Mehmet Kurtuluş alan Dram ve romantiği barındıran film oldukça ilgi görüyor. 27 Şubatta vizyona giren film Esra’nın çocukluk korkuları ile baş etmesi ve özgürlüğü kazanarak yeni bir hayata başlangıcını konu alıyor.

Çarşı Pazar

Çarşı Pazar

Çarşı Pazar Kahraman geçimini sağlamak için ailesinden kalan eski hamamda tellak olarak çalışmaktadır.İyi yürekli bir karakteri canlandıran Kahraman Tuncay yüzünden işleri bir dönem sonra tehlikeye girer. Zengin olan müteahhit İstanbul‘dan gelerek Kahramanın elinde kalan son ekmek teknesi hamamı yıkarak alışveriş merkezi yapmak ister. Dram ve komediyi ele alan bu film oldukça başarılı gözüküyor.

 

Her Şeyin Teorisi

Her Şeyin Teorisi

İngiltere yapımı Biyografik ve dram barındıran bu film gözü sulu ve araştırmacı kişilikler için birebir denilebilir.
Yönetmen koltuğuna oturan James Marsh oldukça başarılı bir film çıkarmış ortaya.

Kanlı Ocak

Kanlı Ocak

Yönetmen Koltuğunda Vahid Mustafa Yev‘in oturduğu dram ve savaşı bir arada tutan film 27 şubatta sevenleri ile buluşmuş oldukça ilgi görmüştür. Başrolünde Nebahat Çehre başarılı oyunculuğu ile filme yeni bir can katmıştır.

Vizyonda ki Filmler Yeni Vizyona Giren Filmler ile Benzer Yazılar:

3 Mart 2015 Saat : 1:29

Vizyonda ki Filmler Yeni Vizyona Giren Filmler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: