Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?


Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

Vücudu muzun da belirli şeyler gibi bakıma ihtiyacı vardır.  Vücudumuzu tüylerden arındırarak ve krem sürerek tam olarak bakımını sağlamış olmayız. Vücut bakımı için doğru adres güzellik merkezleri olsa da maliyet isteyen bir durum. Ama güzellikte her yol mübahdır öyle değil mi?  Peki çok bütçe harcamadan evde vücut bakımı nasıl yapılır?  Sorusuna gelince aslında çok basit çok azıcık maliyet çıkararak evde vücut bakımı yapmak mümkün.  İhtiyacımız olan bir kaç bakım ürünleri.  Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır

İlk önce  vücudu tüylerden bir güzelce arındırmak gerekir.  Daha sonra bir kese yardımıyla vücutta ki ölü derilerden arındırmak gerekir. Aman dikkat keseyle ölü derilerden arınayım diye vücudunuzu tahriş etmeyin. Nazik ve masaj hareketleri ile bu işlemi uygulayın. Daha sonra arınan vücudunuza şekerli peeling uygulayın. Şeker gözeneklerin açılmasına bire birdir. İmkanınız varsa kil maskesi de uygulayabilirsiniz. Maske ve peeling işlemi bittikten sonra mis kokulu duş jeliniz ile yıkanın bunun için duru çikolata esanslı duş jelini öneririm. Harika kokusu var. Bunların ardından vücut kremi sürmeniz gerekli. Aslında banyo yaparken vaktiniz kısıtlı değil ise bunları uygulamanızı tavsiye ederim. Vücut terlemeniz varsa talk pudrası öneririm her duş sonrası. Eğer vajina genital bölge kokunuz varsa eczanelerden genital bölge temizliği için üretilmiş temizleyiciler temin etmeniz mümkün. İşte hepsi bu kadar.

 

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır? ile Benzer Yazılar:

24 Temmuz 2016 Saat : 4:31

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: