Yağ Yakan Gıdalar Yağları Ne Yakar? Yağ Yakıcı Besinler Yağ Yakıcı İçecekler


  • Anasayfa
  • Yağ Yakan Gıdalar Yağları Ne Yakar? Yağ Yakıcı Besinler Yağ Yakıcı İçecekler

Evet bay ve bayanlar gelelim istenmeyen fazla kilo ve yağlardan kurtulmaya. Nasıl mı? Yiyerek aç kalmadan fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün…

Hemde yiyerek sağlıklı bir şekilde. O halde yazımı okumanızda oldukça fayda var.

Yağ Yakan Gıdalar Yağları Ne Yakar? Yağ Yakıcı Besinler Yağ Yakıcı İçecekler

Yoğurt

Yoğurt

Yoğurt

Yoğurt içinde iki kat daha fazla protein vardır. Yoğurdu uzun süreli olarak tükettiğinizde vücudunuzda ki istenmeyen yağlar sizi terk eder. Bunun içinde yağsız ve kaymaksız yoğurt tüketerek fazla yağlarınızdan kurtulmanız mümkün.

Tarçın

Tarçın

Tarçın

Bazı çalışmalar dahilinde tarçın kan şekeri düzeyleri üzerinde dengeleyici bir etkisi olduğu ortaya çıkartılmıştır.Bununla beraber iştahınızı frenlemek için oldukça tüketilir bir besin haline gelmiştir. Kalori almamak ve yağlardan kurtulmak için çayınızın yoğurdunuzun sütünüzün içine 2 çay kaşığı eklemeniz iyi olacaktır…

Acı biber

Acı Biber

Acı Biber

İştahı kapatmak iştahınızı frenlemek aynı zamanda yağ yakmaya fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olan bir besin kaynağıdır. Sürekli olarak tüketildiği zaman aşırıya kaçmamak durumda yağlarınızı yakarak kilo kaybına neden olur.

Yeşil Çay

Yeşil Çay

Yeşil Çay

Çeşitli çalışmalarda karın yağlarını yakmak için vücudu uyararak kilo kaybına teşvik edebilir. Yeşil çay kısaca metabolizmayı etkileyerek kilo kaybına neden olur. En çok faydayı elde etmek için, bir gün yeşil çayı birkaç kez içmek gerekebilir. Yatıştırıcı ve dinlendirici özelliği de bulunan yeşil çay sıcak olarak tüketilmelidir.

Greyfurt

Greyfurt

Greyfurt

Herhangi bir büyülü yağ yakma özelliği yoktur, ancak daha az kalori ile dolu hissetmenize yardımcı olabilir.Çözünebilir lif sindirimi uzun sürer olmasıdır. Yarım greyfurt ya da yemekten önce greyfurt suyu bir bardak olması sizi doldurur, böylece yemek sırasında daha az kalori almanıza yardımcı olur.

Karpuz

Karpuz

Karpuz

Su zengini olan gıdalar bağırsaklarda daha fazla yer kaplar.
Birçok çiğ meyve ve sebze kalori su ve besin dolu ve düşüktür. Karpuz büyük bir örnektir. O da, antioksidan likopen iyi bir kaynak olduğunu ve bazı vitamin A ve C verir.
Kilonuzu dengelemeye ve midenizi tok tutmaya yardımcı olur.

Armut ve Elma
Armut ve elma aynı zamanda su içeriği yüksek olan meyvelerdir. Ekstra lif peeling, onları yiyin. Bütün meyveler yerine meyve suyu için. Daha fazla lif alırsınız yağ ve kalori almanızın önüne geçebilir.

 

 

Yağ Yakan Gıdalar Yağları Ne Yakar? Yağ Yakıcı Besinler Yağ Yakıcı İçecekler ile Benzer Yazılar:

11 Haziran 2015 Saat : 12:31

Yağ Yakan Gıdalar Yağları Ne Yakar? Yağ Yakıcı Besinler Yağ Yakıcı İçecekler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

en iyi filmler,Film Tavsiyeleri, Film Yorumları, Film Önerileri,ödüllü filmler,dizi tavsiyeleri,izlenecek filmler,tavsiye filmler,film yorumları,sinema filmleri,tavsiye film öneri,film öner,öner film,güzel filmler,iyi filmler Son Yazılar FriendFeed
%d blogcu bunu beğendi: